Uzavíratelné sáčky přijdou vhod i v hotelovém apartmá

Objednali jste si dovolenou u moře nebo v horách a zaplatili jste apartmá v hotelu na celý týden? Pak vám gratulujeme a kromě blahopřání si vám dovolíme vylepšit váš pobyt jednou radou. Vezměte s sebou do hotelu několik uzavíratelných sáčků. Proč?

sedící dívka na kufru u silnice

Na drobnosti – na dovolené užijete sponky do vlasů, hygienické potřeby, hrací karty a kostky, psací potřeby a řadu dalších drobností. Kdybyste každou z nich měli balit do nějaké krabičky, váš kufr by pěkně ztěžkl a také by jeho prostor z velké části vykrývaly samotné krabičky a dózy. Sáčky nezaberou téměř žádné místo a navíc jsou tak lehké, že o jejich existenci skoro nevíte.

Toaletní papír – až půjdete na výlet s batůžkem, vezměte si s sebou papírové kapesníky a toaletní papír. Vložte je do uzavíratelného sáčku se zipem, do jehož útrob nepronikne ani voda, ani vlhkost. Rozmáčený toaleťák vám na výletu nebude k ničemu.

Na špinavé prádlo – sáček se zipem je vynikající společník pro ukládání špinavého prádla. Oceníte jej zejména pro uložení propocených ponožek, protože ty dovedou po návratu z horské túry natolik „provonět“ apartmá, že to nemusí pak rozdýchat ani místní pokojská. Sáčky si můžete vzít i s sebou na výlet, pokud se vám hodně potí chodidla, a potřebujete častěji měnit ponožky.

letící letadlo

Když se vám udělá nevolno – také nemáte rádi cestování autobusem či letadlem kvůli žaludeční nevolnosti? Když nezaberou léky a přece jen musíte zvracet, mějte při ruce igelitový uzavíratelný sáček – je to to nejlepší, co v tomto případě zabere. Pamatujete na film „Účastníci zájezdu“, kde Anna Polívková zvracela do igelitové tašky? Kdyby měla u sebe sáček se zipem, o její nevolnosti by se nemusel nikdo vůbec dozvědět.

Poradíme vám ještě jednu radu na závěr – až budete cestovat do místa cílové destinace, nečtěte žádné knihy ani časopisy a dívejte se z okna na vzdálený horizont. Toto pomáhá překonat žaludeční nevolnost celkem spolehlivě, zatímco při čtení (sledování prostoru uvnitř dopravního prostředku) se vám může udělat špatně.