Levně a rychle


Máte smartphone?
Drtivá většina lidí v dnešní době používá chytrý mobilní telefon, který je vybavený fotoaparátem. Zejména většina maminek by si bez něj už nedokázala představit svůj život, protože si navykly každý moment s dětmi zachycovat právě na fotoaparát v telefonu. Mají tak neustálý přísun fotek nejen pro sebe, ale i pro rodinu. Díky fotoaparátu v telefonu mohou sdílet důležité milníky v životě svých dětí s rodinou, a to i s tou, se kterou nejsou tak často v osobním kontaktu, například z důvodu nemoci nebo velké vzdálenosti od jejich bydliště.

rodina portrét

Když už máte fotoaparát v mobilu a používáte ho několikrát denně, zkuste se naučit s ním fotit kvalitně. Nestačí jen zmáčknout spoušť, ale můžete si vytvořit opravdu krásné fotky jako od profesionálního fotografa. Stačí si jen trochu pohrát s kompozicí, světlem a vzdáleností od fotografovaného objektu, a výsledkem může být fotka, kterou jste vyfotili sami a bez cizí pomoci. Ovšem děti musí spolupracovat, to je jasné. Často je focení s malými dětmi zkouška nervů, protože malé děti neposedí, a tak ze stovky fotek může být použitelná jenom jedna.

otec a syn

Jestli máte v telefonu pár hezkých fotek, a nebo pokud vám poslala vaše fotografka fotky v digitální podobě což je dneska běžné, můžete je použít k tvorbě hezkých dárků pro vaše blízké. Ideálním dárkem nejen k Vánocům jsou fotoobrazy. Pokud jste si mysleli že jde o nákladný dárek, ukážeme vám, že to tak není. Vyrábíme fotoobrazy levně, a stačí vám k tomu mít počítač a fotky v digitální podobě.

Jednoduše si vyberete druh obrazu a rozměry, vložíte vybrané fotky a o zbytek se postaráme my. Je to jednoduché, zvládne to každý, a výsledkem bude fotoobraz který se hodí nejen k dekorování vašeho bydlení, ale který ocení i vzdálenější příbuzní. Kromě fotoobrazů u nás najdete i další zboží, které může posloužit jako dárek.