Co lze ukládat do vestavěných skříní


Kdybychom se vás zeptali, co vše byste mohli uložit do vestavěných skříní, patrně byste si poklepali na čelo, co je to za naivní otázku. Ona ale zas tak naivní není, protože někteří z vás se mohou omezit pouze oblečením nebo obuví, neboť se domnívají, že vestavby na míru se hodí pouze do ložnice.

Úklidové prostředky – vestavěná skříň umístěná pod schodištěm, v suterénu či ve sklepě, ve vstupní hale nebo v prádelně může výborně posloužit jako sklad úklidových a čisticích prostředků. Můžete tu mít i vodní nebo sáčkový vysavač a čistič koberců a také nebezpečné chemikálie, které by domácnosti měly být mimo obytné prostory.

nábytek v předsíni

Hračky – vestavba na míru se dobře uplatní i v dětském pokoji. Děti pak bude víc bavit úklid hraček, pomůcek do školy, výtvarných potřeb či sportovních potřeb. Ve skříních na míru je větší přehled a hlavně je všechno na jednom místě. Děti se nebudou zdržovat hledáním svých věcí, stačí posunout dveře do strany a ihned mají před sebou celý její obsah.

skříně v ložnici

Dílenské nářadí – mít pořádek ve svých věcech se vyplatí i v garáži. Lépe to působí i na psychiku, a pokaždé, kdy potřebujete v autě měnit olej, vyměnit pneumatiky za zimní či letní, anebo doléváte palivo do zahradní sekačky na trávu, víte, kde máte uložené kanystry s olejem a benzínem, montážní klíče, šroubováky, kladiva i elektrické nářadí.

Skříně pro sběratele – kdo z vás sbírá některé cenné předměty vysoké historické hodnoty, například gramofony a gramodesky či jinou elektroniku, mohou se vám skříně na míru také hodit. Kam jinam ukládat tyto artefakty, abyste je chránili před prachem a dalším znečištěním, než do přehledných skříní, opatřených posuvnými dveřmi? A když si chcete své kousky prohlížet, pracovat s nimi anebo je předvést svým přátelům, jednoduše posunete dveře do boku a můžete začít s prohlídkou.