Myši a potkani


Určitě se vám už někdy stalo, že jste měli doma nezvané hosty. Nemyslím tím třeba nějakého člověka anebo třeba rodinu. Mám tím na mysli třeba nějakou myš anebo potkana anebo něco horšího. Měli jste někdy doma nějaké štěnice nebo švábi? Pokud ano, tak určitě víte, že je to velice nepraktické a velice otravné. Já, když jsem ještě bydlela u babičky, tak poslední tři roky jsme tam měli veliké problémy s myškami a také s potkany. Bylo to opravdu strašné. Pokaždé, když jsem třeba šla do spíže, abych udělala nějaké jídlo a vzala si nějaké potraviny, tak třeba strouhanka byla pokousaná a mouka také.

Myši jsou doma nezvaní hosté.

Tohle se už jednoduše nedalo vydržet. Babičce jsem řekla, že zavolám nějakého deratizátora myší. Deratizace myší jsou důležité, abyste doma měli uklizeno a aby se tam nedrželi různí hlodavci. Pokud i vy máte zájem o deratizaci myší, zkuste se prvně podívat na webové stránky dezimex.cz. Tam najdete různé deratizace. Babičce se tohle nelíbilo, protože ona stále jenom šetří peníze a říká, že deratizace myší vyjde opravdu u nás na hodně peněz, že to všechno bude drahé. Jenomže, co mám dělat? Já jsem přece nechtěla bydlet takhle, kde jsou samé myši a kde je potom z myší nepořádek, a hlavně veliký zápach. To potom pozná úplně každý člověk, kde je zápach z myší.

Malé myšičky jsou ale roztomilé.

Navíc je to také velice nezdravé. A potom, když jsem si našla partnera, tak jsem se úplně styděla ho vzít k nám domů, protože to všude páchlo myšinou. Takže samozřejmě dopadlo to tak, že jsem zavolala deratizátora myší. Musím uznat, že jsem byla velice spokojená, ze zmíněné webové stránky k nám přišel pan deratizátor a všechno nám ukázal a také pověděl, jak bude postupovat. Postup byl opravdu srozumitelný a já jsem byla ráda, že do měsíce a půl jsme doma neměli ani jednu myš a doufám, že to takhle také zůstane. Chápu, že někteří lidé mají myšku anebo potkana také jako domácího mazlíčka, ale tohle je něco jiného, protože ho mají v kleci a nebo v teráriu. Doma v kuchyni by je rozhodně nechtěli.