Je vaše partnerka ta pravá

Když vám někdo položí otázku, co je to stres, jak byste odpověděli? Někteří za stres označí extrémní letní vedra, někoho stresuje městský hluk, smog a chaos, někomu vadí příliš mnoho pracovních povinností a spousta lidí si stěžuje na politiky a státní úředníky, kteří jsou placeni z našich daní, a přesto svou práci neodvádí tak, jak by měli.

dívka v kalhotkách

Na jeden zásadní a možná také jeden z nejčastějších a nejkomplikovanějších stresových faktorů bychom zapomněli, a sice vztahy v partnerství mezi mužem a ženou. Každý z vás potvrdí, že v našem státě panuje rovnoprávnost, a že mezi muži a ženami v lidských právech není rozdíl, přesto se tato teorie nedodržuje všude. Obrovským problémem jsou partnerské neshody v milionech různých drobností, ve statisících životních situací, a to vše vychází z jednoho základního klíče – ve vlastním sebevědomí a vlastních morálních zásadách.

láska a sex

Čím více jsou oba morálně na úrovni, tím lépe na tom bude i jejich sex. Toto je základní pravidlo přímé úměry každého vztahu, a připomínáme vám jej proto, abyste pracovali především na sobě, na vlastním nitru, bez jehož mravní čistoty nelze v žádném vztahu uspět. Může vám to připadat hloupé a naivní, ale toto je jeden ze zásadních problémů s chutí na sex a mužskou erekcí, jinými slovy, čím pozitivnějším životem žijete, tím lepší erekce dosáhnete.

Samozřejmě nesmíme zapomínat na další faktory, ovlivňující erekci, a těmi jsou především váš jídelníček a různé předsudky, co se týče sexuality. S jídelníčkem vám pomohou častější návštěvy prodejen zdravé výživy a s předsudky, souvisejícími se stresovými podněty, se snáze vypořádáte o pomocí adaptogenních rostlin, zejména s různými druhy Ženšenu, což je vždy lepší volba, než generikum Viagry. Adaptogeny tlumí stresové reakce, nastolují hormonální rovnováhu a uvádí vykolejeného jedince zpět do harmonie a pohody. S adaptogeny se vám také bude lépe vstřebávat pravdivá informace (nikoli předsudek), že sexuální rozkoš není hřích, že lze využít jakýchkoli poloh k milování, které vám dělají dobře, že vícečetný orgasmus je přirozený jev, že přirozená je i ženská ejakulace, a že čichání dámských kalhotek, propoceného trička a použitých silonových punčoch není fetišismus, ale potvrzení, zda vám partnerka pachově vyhovuje, což vám potvrdí i sexuolog MUDr. Radim Uzel.