Autíčka do sbírky


Pokud také máte rádi auta a jste vášniví sběratelé, tak možná určitě taky budete sbírat různá autíčka, která pro vás mají možná také citový vtah. A řeknu vám, že sběratelství je také mou velkou vášní. Ale já zrovna nesbírám malá autíčka, ale sbírám něco jiného, ale také vám mohu popsat to, jak právě můj dědeček sbíral autíčka. Můj dědeček byl vlastně už od dětství vášnivý sběratel. Řekněte mi, co tedy dříve šlo dělat, když v té době ještě nebyly mobilní telefony nebo počítače a tak podobně. Můj dědeček si vždycky přál mít nějaké skvělé kolo, ale jeho rodina nebyla tak bohatá, aby mu kolo mohla pořídit.

Závodní autíčko.

Takže dědeček jednou dostal malé autíčko. A tím to právě všechno začalo. A jak dědeček rostl a rostl a potom si také začal vydělávat peníze, tak si ty autíčka oblíbil, protože na autíčka měl opravdu skvělé vzpomínky z dětství. Byla to jeho první darovaná věc, tak se rozhodl, že ta malá autíčka bude sbírat a bude z něj vášnivý sběratel! Takže to potom nastalo do takových rozměrů, že dědeček ve třiceti letech už měl opravdu velikou slušnou sbírku autíček. Myslím si, že modely aut pro něj byly velice důležité. Sám dědeček mi řekl, že když už se ženil, že řekl své nastávající manželce, že si ho musí vzít i s jeho modely aut. Když mi tohle potom babička všechno vyprávěla, musela jsem se smát. A když mi potom babička také ukazovala fotografie, kolik měl dědeček modelů autíček, tak jsem úplně žasla. Opravdu bych nedokázala pochopit, že tohle člověk všechno může za svůj celý život nasbírat. A pokud vás zajímá, kolik můj dědeček měl modelů autíček, tak se podržte.

Červené autíčko.

Měl jich přesně tři a půl tisíce. Později, když už byl dědeček příliš starý na to, aby vlastnil opravdu luxusní sbírku modelů autíček, tak to všechno prodal. Prodal to skoro za čtvrt milionu korun a musím uznat, že taková sbírka se opravdu vyplatila. Krásné modely autíček zaženete také na webové stránce macmodel.cz, kde jsou různé modely autíček opravdu ve vysoké kvalitě, které by se vhodily vám nebo i vašim blízkým.