Doplňky promění váš outfit


Doplňky dělají outfit. Doplňují ho, vylepšují. Doplňky mají okrasnou funkci. Chceme přece, aby se náš outfit líbil. A právě pomocí doplňků ho můžeme podtrhnout, zvýraznit, upozornit na naše přednosti. Mezi doplňky patří například šperky. Náušnice jistě nejsou vizí žádné země. Mohou být z nejrůznějších kovů, decentní, jemné, nebo naopak velké, barevné a vyzývavé. Stejně je to tak s náhrdelníky. Vkusný náhrdelník doplní výborně váš outfit. Například ke společenským šatům se budou hodit spíše decentnější, k oblečení na každodenní nošení můžete použít i výraznější outfity.

náušnice

A nejsou to jen náušnice a náhrdelníky. Mezi šperky řadíme i další doplňky, jako náramky, náramky na nohu, ozdobné hřebínky a spony do vlasů, piercingy a další. Když už je řeč o vlasech, i zde ženy i muži snesou noho doplňků. Ženy často využívají ozdobné gumičky, skřipce, klobouky, šátky nebo nejrůznější spony. Muži volí klobouky nebo čepice. Čepice se může stát i funkčním doplňkem. Chrání nás před zimou nebo sluncem. Stejně tak jsou funkčním doplňkem brýle. Ať už dioptrické, nebo sluneční. Dioptrické nám slouží k tomu, abychom mohli bezpečně fungovat a viděli kolem sebe, případně je používáme na čtení.

brýle

Sluneční chrání naše oči před slunečním svitem. Brýle existují snad v tisících provedení, takže rozhodně máte z čeho vybírat. Za doplněk můžeme považovat i kabelky či tašky. Muži často volí kožené aktovky nebo tašky, ženy zase nejrůznější kabelky. Malé, velké, přes rameno, do ruky. Doplňků je zkrátka opravdu velká spousta. Zdaleka jsme nevyjmenovali všechny Do doplňků můžeme zařadit také ponožky, punčochy, opasky, šátky na krk, rukavice, kravaty, manžetové knoflíčky a mnoho dalšího. Nevhodným výběrem doplňků můžeme zničit dojem z jinak skvělého outfitu. Proto vybírejte doplňky s citem a pamatujte – méně, je někdy více.