Kdo přichází s věkem


Mohou to být ještě navrch nekuřáci. Prostě ideální muž bez jediné chybičky. A přece i jeho dostihne nemoc, která zamotá hlavu všem dospělým pánům. Tím hůř, že nijak nevaruje. Prost se potichoučku připlíží a hup, už je tady. A muž pořád ještě nic neví. Nebolí ho to, neotravuje a nijak se to neprojeví. Až jedné noci se bude pán v ložnici pokoušet o nějaké erotické hrátky a zjistí, že i když je chuť, nemusí to jít. Je to hrozné zjištění, ale tak to je a jinak nebude. Dostavila se erektivní dysfunkce čili pán již moci nikdy nebude.

manželská postel

Není třeba dělat z toho tragédii, zvládly to miliony mužů, není nejmenší důvod, proč byste to nezvládli také. Jen je třeba poučit partnerku, aby si snad nemyslela, že bruslíte někam jinam. Pokud má žena ještě zbytek rozumu, v klidu to s vámi probere, a dokonce se společně s vámi pokusí najít řešení. Je jich pochopitelně více, ale v tomto článku nemožno jmenovat další způsoby, abychom čirou náhodou nezabředli do porna. My se podíváme na řešení klasickým lékem, ale nebude to Viagra. V žádném případě nechci pány navádět k tomu, aby s tímto problémem vynechali lékaře, ale z vlastní praxe vím, že o tomto hovořit nechtějí s nikým. Dokonce i s partnerkou. Což je ovšem chyba.

ložnice

Nu, ale dále. Zde je to zbytečný stud, protože lékař by vás měl prohlédnou a určitě vyšetřit elektro kardio přístrojem. A pak, pokud je srdce v pořádku, napsat onu Viagru. Jenže, jak jsem výše již napsal, pánové tohle prostě absolvovat odmítají. Ale erotický život ukončit ne. Takže co s tím? Naštěstí je tady kamagra oral jelly. Je to obsahově stejný lék jako slavná modrá tabletka, ale je levnější a má delší účinek. A to největší plus spočívá v tom, že si jej lze objednat a on nám přijde až domů. Bez lékaře. Bez návštěvy lékárny. Ale musíte jej objednat jedině přes odkaz v tomto článku.