Jakými zbraněmi vás žena uloví aneb nemyslete si, že jsou to ňadra

V mnoha starších filmech, například československé produkce ještě z první republiky, byl muž považován za ctitele a milovníka, který dobývá ženská srdce svým šarmem, dovedností, fyzickou i psychickou odolností a aktivitou. Tento model je vžitý a přenáší se na další generace, ovšem ve skutečnosti je to docela jinak. Právě v jednom z těch filmů (s Adinou Mandlovou s názvem „Přítelkyně pana ministra“) zazní pravdivé tvrzení, že žena si vybírá muže jako první a buď mu dává nebo nedává příležitost ji „dobývat“. Využívá k tomu různé zbraně, obrazně řečeno, a někteří muži si jejich razanci ani neuvědomují.

ženský obličej

Obličej – i kdybyste se promenádovala nahá, s cílem upoutat pozornost svého vyvoleného, první, na co se na vás zadívá, bude obličej. Ten je vždy prvním rysem osobnosti, teprve pak přichází na řadu to ostatní.

Charisma – i když je muž zahleděn do krásy obličeje, zajímá jej, co je pod ním, v hloubi duše. Jestliže se pod ním skrývá sobecká a bezcitná bestie, mizí do dáli, ale pokud dáte najevo své charisma, svou přátelskou, citlivou, empatickou a láskyplnou povahu, máte vyhráno. A vůbec nezáleží na tom, zda máte vlasy blond nebo tmavé, toto je skutečně nepodstatné.

ženské nohy

Tělesná krása – domníváte-li se, že hlavní ženskou zbraní jsou prsní bradavky a svůdný klín, tak jste vedle, protože s těmi se počítá až na závěr. Nejprve je nutné předvést držení celého korpusu, tedy páteř, hýždě a ramena, a především nohy. Nohy jsou nejmocnější ženskou tělesnou zbraní a dovedou muže, jak se říká, ulovit na první pokus. Ať už si obujete kozačky na platformě botish.cz nebo páskové sandály, vždy by to měly být boty s vyšším podpatkem, protože s nimi vynikne krása lýtek, kotníku a chodidel, a právě tyto partie muži nesmírně obdivují. Všimněte si, že pokud obujete pracovní bagančata, nikdo z nich o vaše nohy pohledem ani nezavadí.