Lepší pleť a zdravé klouby

Každému bohužel nebylo do vínku dáno vypadat mladě i v pozdějším věku. Takovou vlastnost má jen minimum lidí, a zbytek se musí hodně snažit, aby se na něm stáří nepodepisovalo hned. Jestli chcete vypadat na méně let než vám je, určitě se vám bude hodit když budete vědět co dělat a čemu se naopak vyvarovat.

kolagen tablety

Jestli chcete aby vám okolí hádalo alespoň o pět let méně, je potřeba se začít o sebe pečlivě starat už od zhruba 25. roku věku. V tomto období se začínají objevovat první vrásky a pokožka si začíná pamatovat jak dobře o ni pečujete. Pevná pokožka bez pigmentových skvrn a bez vrásek vypadá daleko lépe než pokožka plná skvrn a hlubokých vrásek, čímž trpí naprostá většina starších lidí. Tyto problémy trápí zejména ženy, které se snaží zvrátit proces stárnutí. Je důležité vyživovat pokožku zevnitř i zvenčí. Je dobré používat tělové krémy, krémy na ruce a hydratovat se dostatečným pitným režimem.

Odpustit by si ženy měly kouření, návykové látky i nedostatek spánku. Toto všechno se na vás podepíše ať se vám to líbí nebo ne. Abyste zabránila vzniku pigmentových skvrn, je potřeba používat po celý rok krémy s ochranným faktorem. Týká se to nejen těla ale i obličeje. Takto se dá snížit výskyt pigmentových skvrn na naprosté minimum. Daleko těžší je ale boj s vráskami, proti kterým je nutné bojovat i prostřednictvím doplňků stravy. Důležité je brát kolagen, který je přímo zodpovědný za stav naší pokožky. Čím méně kolagenu v těle máte, tím více vrásek budete mít. Jak jej do těla doplnit?

kolagen prášek

Kolagen se vyskytuje v určitých potravinách, ale většina lidí jej má v těle málo. Proto je dobré jej užívat nejlépe v podobě koalgenového nápoje. Je jich na trhu hodně a tak si určitě vyberete kvality výrobce. Jedním z nich je Orca collagen který je vyrobený z mořských ryb a jde o jeden z nejlepších kolagenů vůbec.