Látkové pleny jako jednoznační volba.


Stalo se vám něco krásného a čekáte miminko? Je to krásný splněný sen, po kterém už dlouho toužíte. Stále čtete něco nového jak se na miminko připravit. Přijímáte rady od svých již zkušených kamarádek. Nakoupili jste i několik knížek a zaplatili online kurzy. Jen abyste se toho dozvěděli nejvíce. Jak správně přikládat miminko k prsu, aby se nevztekalo a krásně sálo mlíčko. Jakou při kojení zvolit polohu, aby byla pohodlná jak pro vás tak i pro novorozené miminko. Už jste se doslechli o látkových plenách? Je to nový přelom, jak udržovat dítě v čistotě, ale přitom myslet na ekologii a přírodu. Je to velice zajímavé.

prádelna plen 2 měsíce

Ano chce to trochu odhodlání a kuráže, aby člověk u toho vydržel, ale jestli máte funkční pračku a sušičku máte vyhráno. Jen se chvilku zamyslete, jak pomůžete přírodě. Rozhodně by vám to nemělo být jedno, kromě toho ušetříte i vaší peněžence. Jediný vklad, který vás čeká, je pořizovací cena. Na jedno dítě vám vystačí pět až deset svrchních kalhotek, pak je dobré mít více pratelných vložek, které se vkládají do kalhotek a naposled separační pleny. To jsou papírové útržky většinou balené do rule. Ty vám zachytí veškeré hlavní nečistoty. Mluvíme tu o exkrementech miminka.

prádelna plen 2 měsíce

Separační plena se pak jednoduše vezme a vyhodí do záchodu, jsou rozložitelné stejně jako toaletní papír. Vložky a pleny můžete skladovat v kyblíku a pak až je jich větší počet je hodíte do pračky a vyperete. V dnešní době není potřeba prát na vyvářku. Stačí vám šedesát stupňů, aby se nepoškodil povrch plen. Zajistí vám čistotu a zbavení se bakterií. Pak už jen vezmete čisté pleny a vysušíte je v sušičce. V dnešní době některé obchody, kde si můžete pleny pořídit, nabízí prádelnu plen dva měsíce. Tak to budete mít i bez starosti, ovšem musíte jich mít dostatek, aby se vám včas dostaly zpět. Dejte přednost látkovým plenám.