Proč ztrácet čas zakládáním firmy?


Podnikat se dá pochopitelně jedině tehdy, když má ten, kdo chce být podnikatelem, nějakou svoji firmu. Pokud ji někdo nemá, podnikatelem není a skutečnému byznysu se nemůže věnovat. Ale to by zdánlivě mělo znamenat, že podniká jenom ten, kdo si zvládne firmu založit. Kdo si vybere tu správnou formu podnikání a podle toho se zařídí. Tedy například založí společnost s ručením omezeným. Což ale není pravda. Mnozí lidé sice právě se svým eseróčkem podnikají, ale zakladateli této své firmy nebyli. Prostě se jejímu zakládání vyhnuli a přišli rovnou k hotovému.

objekt firmy

A jak to dokázali? Našli prostě firmu, která nabízí například virtuální firemní sídla a spolu s těmito rovnou i sro na prodej, a z nabídky předzaložených firem si tu vybrali tu nejlépe odpovídající jejich představám, zaplatili za ni dohodnutou částku a stali se tak bezpracně a skoro hned majiteli své společnosti s ručením omezeným.

Je to tu vlastně prosté. Kdo nechce ztrácet čas byrokracií a organizačními záležitostmi a také nechce příliš dlouho čekat, obětuje 9 900 Kč a převezme si tu dokonale připravenou s.r.o, kterou si může převést na sebe a hned se pustit chutě do díla.

podpis smlouvy

Těžko byste u nás našli jinou podobně výhodnou nabídku. Těžko by pro vás někdo založil levněji společnost s osmnáctitisícovým kapitálem, orientovanou na výrobu, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. A těžko bychom našli nabídku, která by zaručovala, že je tu vše v tom nejlepším pořádku, že se nikdy neobjeví nějaké komplikace.

Koupit si tu ale nemusíme jenom takovou společnost s ručením omezeným. Také si tu lze pořídit jen samotné virtuální firemní sídlo, které se hodí mnoha podnikatelům, nemajícím pro svou firmu dostatečně reprezentativní objekt. Nu a s takovou pomocí jsou pak podnikatelské začátky (a nejen začátky) hned daleko jednodušší.