Máte doma koberce?


Existuje spousta druhů koberců. Některé mají vysoký vlas, a ty se hodí tam kde se příliš nechodí, protože se v nich skvěle drží sebemenší nečistoty. Pokud hledáte koberec třeba do vstupní haly, rozhodně zvažte zátěžový koberec, který má nízký vlas a snadno se udržuje. Domů si vyberte koberec podle vlastního vkusu, ale vždycky dbejte na to, abyste vybrali vhodný druh. Na designu až tak nesejde, to je úplně to poslední co by vás mělo při jeho výběru zajímat.

barevný koberec

Údržba koberce není legrace
Každý kdo někdy doma měl koberec ví, že zbavit se nečistot z koberce není legrace. Nečistoty se v něm drží jako přibité. Existují sice nejrůznější přípravky ve formě prášku, pěny nebo roztoku, ale to vám nezaručí že se skvrn skutečně zbavíte. Nejúčinnější je strojové čištění koberců Wismont-cisteni
, které si můžete objednat k vám domů i třeba do hotelu. K čištění používáme moderní stroje i vysoce účinné čisticí prostředky, takže kvalita čištění je zaručena.

Je mnohem lepší si rovnou zavolat firmu, která vaše koberce dokáže dát do pořádku, než se pokoušet skvrny všemožně odstranit. Některé druhy skvrn jsou velmi odolné. Pokud máte děti nebo zvířata, určitě to znáte. Sotva máte koberec trochu čistý, objeví se na něm další nečistoty. S některými si běžné čisticí prostředky poradí, ale na ty odolnější už je potřeba zavolat firmu, která si s nimi poradí. Kromě koberců čistíme i potahy a čalounění, takže se vyplatí si nás pozvat na komplexní čištění.

vysávání koberce

Zarezervujte si svůj termín co nejdříve
Jak se pomalu blíží Vánoce, spousta hotelů, úřadů i domácností chce mít vše čisté. Abyste nepřišli o svůj termín, zarezervujte si ho už teď. Čím dříve se nám ozvete, tím větší budete mít jistotu že na letošní Vánoce budete mít koberce i sedačku bez jediné skvrny. Naši zaměstnanci odvedou skvělou práci jak v hotelových lobby, tak ve vašem obývacím pokoji.